Доставка і оплата

Доставка по Україні

УВАГА! Новорічні свята - особлива пора! Сервіси доставки перевантажені, тому плануйте доставку ЗАЗДАЛЕГІТЬ!

Доставляємо готові подарунки або святкову упаковку перевіреними транспортними компаніями: Нова Пошта, Делівері, Джастін. 

Чому ці перевізники?

Солодкі новорічні подарунки - одні з найважливіших атрибутів Нового Року. Щоб новорічні подарунки були доставлені вчасно і в тому ж вигляді, в якому ми їх відправили, для перевезення ми настійно рекомендуємо перевірених перевізників в Україні з широкою мережею пунктів видачі навіть у найвіддаленіших куточках нашої країни.

Ми підбираємо оптимальну дату відправки: дивимося, коли машина йде в Ваше місто і здійснюємо відправлення до того дня, щоб Ваші подарунки провели менше часу на сумних холодних складах перевізника і швидше до Вас приїхали 🙂

Доставка по Харкову

Готові подарунки доставляються в будь-яку точку Харкова в обумовлений час. Доставка в межах області обговорюється індивідуально. 

Безкоштовна доставка подарунків по Харкову на суму від 2000 грн

При замовленні менш 2000 грн доставка по Харкову від 100 грн. Вихідні та святкові дні, а також при оцінці на градуснику нижче -20 * С доставка обговорюється індивідуально.

Самовивезення безкоштовно! 

Ви можете забрати Ваше замовлення самостійно за адресою вул. Шевченко, 327. Переконливе прохання час узгодити заздалегідь.

 

Оплата

Увага! З новорічними солодощами, як з продуктами харчування, ми працюємо тільки по передоплаті. Мінімальна передплата 50%!
Новорічна упаковка відвантажується з передоплатою мінімум 20% до 30 листопада поточного року. З грудня новорічна продукція відвантажується виключно по 100% передоплаті.

Оплатити готову упаковку і солодкі подарунки можливо декількома способами:

  • Оплата на розрахунковий рахунок нашої компанії згідно виставленого рахунку.
  • Внесення 50% передоплати готівкою при укладенні договору у нас в офісі або у Вас в офісі (для харків'ян)
  • Передоплата на карту.

У договорі ми фіксуємо дату доставки і готуємо Ваше замовлення з урахуванням тимчасових рамок, щоб Ви отримали максимально свіжі подарунки!

Увага!
Солодкі новорічні подарунки відносяться до продуктів з обмеженим терміном придатності. Термін придатності солодощів, за даними виробників, становить від 6-и до 12-ти місяців.
Термін кінцевої реалізації зазначений на подарунку відповідає компоненту з найменшим строком придатності.
Уважно продумайте терміни дарування і наш менеджер допоможе Вам вибрати оптимальну дату доставки.

Ексклюзивно для Вас:

  • Святкова упаковка з Вашим дизайном і логотипом - тираж від 5000 шт.
  • Брендування (від 10 шт): чашка з Вашим логотипом, стильні блокноти, листівки, календарі, наклейки
  • Ваш логотип на подарунку: на коробці у вигляді наклейки, календарик c вашим логотипом, навісна листівка з Вашим текстом і логотипом.

 

Чому вигідно подбати про новорічні солодки подарункі для вашої організації вже сьогодні?

Народна мудрість говорить: «Готуй сани влітку ...»
Наш багаторічний досвід підтакує: «Так-так, це ще й вигідно!»

Зараз серпень 2020 року - спекотна пора.
Поки ми підбираємо для Вас оптимальні варіанти подарунків вашим співробітникам і дітям, ви займаєтеся своїми глобальними справами: готуєте школярів до початку навчального року, ремонтуєте дороги, будуєте дитячі майданчики, збираєте урожай, консервуєте 🙂
Ваші переваги при "Літньому замовленні":
1. Бонус * до 5% від суми договору у вигляді сертифіката в наш магазин подарунків. Тільки для замовлень, підтверджених до 25 вересня поточного року
2. ПОДАРУНОК-Бенгальські вогні (пачка 10шт) в кожній ** коробці
3. Ми з Вами Договором фіксуємо оптову ціну подарунка, а всі наступні ризики ми беремо на себе. Стрибки курсів і новорічні підвищення Вам не страшні!
4. Ви можете вибрати вже готові склади з нашого каталогу або змінити склад подарунка за своїм бажанням та фінансовим можливостям. Ви отримуєте персонального менеджера який допоможе вам визначитися з вибором і надасть повний супровід від моменту замовлення до отримання Вами подарунків
5. УВАГА! Солодкі подарунки виконуються строго під замовлення, що гарантує Вам відмінну якість кондитерської продукції і підтверджено сертифікатами виробників.

Хороший керівник розуміє, що делегуючи професіоналам рутинні (але важливі!) Завдання, можна істотно полегшити собі життя.

Розшифровка:
* Бонус від суми договору - це можливість зробити покупки в нашому магазині подарунків. Використовувати бонус можна протягом 3-х місяців після укладення договору. Наприклад, сума Договору _______ грн. 5% від цієї суми -_____ грн. Як використовувати Бонус? Що можна отримати?
** Кількість обмежена. Пачка бенгальських вогнів буде вкладена в перші 700 подарунків.

happy holidays

Заповніть форму і ми передзвонимо Вам протягом 60 сек